Přístroje a nástroje

melenna1 porn První videa jsou točena kamerou Panasonic NVGS250, tady je recenze.

bikini wives contests Poté co mi přestala fungovat jsem koupil použitou kameru Canon XM2 což byl kvalitativní skok dopředu. Po roce jsem ji prodal. Mezitím se Panasonic sám opravil a tak ho používám na cesty.

go to site V současnosti používám kameru Canon XH-A1 což je asi vrchol toho co jsem schopen využít, zatím se s ní učím a stále nacházím nové a nové možnosti. Nejvíc se peru s vyvážením bílé. Na přelety jsem si koupil 1,5x telekonvertor.

http://cicart.com/adults-in-diaper Od října 2007 používám stativ, nožičky Manfrotto 351MV a videohlavu Manfrotto 503, našel jsem jen odkaz na 503HDV která je novější a dražší.

http://whitenile.biz/hassan-fucking Pokud občas fotím tak Nikonem D80, většinou s objektivem Zoom-Nikkor 70-200mm f/2.8G. Co se týká focení tak si myslím, že u Nikonu využívám hodně málo funkcí, ty mašinky jsou dnes hrozně chytré a běžný uživatel je stejně většinou nevyužije.

mature amateur video free tube Letecké frekvence poslouchám pomocí scanneru Uniden UBC30XLT. Na sledování provozu na obloze používám SBS-1E Pocket Radar + notebook Toshiba, tato sestava vydrží v terénu pracovat kolem 4 hodin což je pro mě dostačující.

classic 70 s nudes 166558_0b.jpg

pantyhose binding 166558_0a.jpg

go here Komentáře jsou uzavřeny.