xxx teen puffy nipples brazil Po více než 4 letech parkování na Ruzyni, odletěl i druhý Boeing 737-300, dříve patřící společnosti Fisher Air, do Rumunska. Pro mnohé to bylo smutné loučení..

http://afcmarseille.com/porn/free-lesbian-anal-licking Po více než 4 hodinovém čekání mi málem uletěl. Trochu jsme se zakecali a na výsledku je to vidět.  Odmítl se mnou spolupracovat stativ proto to občas není plynulé a musel jsem dost míst vystříhnout. Beru to jako spíš dokumentární video, u kterého je třeba přimhouřit oko 😉

http://afcmarseille.com/porn/yourporn-aubrey-sin-anal prg_20100604_ok-fun

http://johanstellerphotography.com/porn/college-head-in-fake-taxi follow PRG, Boeing 737 Fischer, N902AS (OK-FUN), 4.6.2010 (13,9 MiB, 2 524 hits)

watch Tento článek byl vydán Pátek 4. Červen 2010 v 21.26 a byl zařazen do rubriky Letiště, PRG/LKPR Ruzyně Můžete navázat na odpovědi tohoto článku prostřednictvím zdroje RSS 2.0 Oba komentáře a pingy jsou nyní uzavřeny.

Odpovědi k “Start druhého Boeingu 737 v barvách Fischer Air z Ruzyně 4.6.2010 (PRG/LKPR)”
  1. Poděkování napsal:

    www camwhores tv videos curly blonde mature Moc děkujeme a se smutkem v srdci vzpomínáme.
    Milovníci Fischerů

  2. radek napsal:

    black younng retro lady Také moc děkuji. Nebyl jsem se rozloučit. Několikrát jsem s nim letěl s rodinou jako „koupaci“ a nemělo to chybu, ne jako letadlo, ale jako personál. Takže dále přejeme „Kolik startů tolik přistaní“ . Moc díky za rozlučku.

  3.