http://bestdofollowlinks.com/taipei-pussy-niya-yu Neuvěřitelné se stalo skutkem a Tristar dorazil, sice byl přílet několikrát posunut, už jsem to vzdal ale pak mi to nedalo a vyrazil jsem. Sice sedl v době západu slunce, to bylo stejně za mrakem. Podle toho vypadá kvalita obrazu, navíc byla šílená zima a spousty sněhu a při obíhání stativu jsem si do něj strčil. Nechal jsem to tam i s touto vadou, letadlo je to nádherné.. Jinak video obsahuje téměř kompletní komunikaci s věží, něco málo jsem musel vyhodit protože k tomu neměl dostatek obrazu.

penis show picture prg_20100214_tristar

http://bluebonnetherbfarms.com/nude-female-hairdressers http://sunflowerfieldspatternco.com/sapphic-erotica-nicole-video-red-hair-naked PRG, Tristar landing, 14.02.2010 (13,7 MiB, 2 912 hits)

lindsay lohan drunk naked Tento článek byl vydán Neděle 14. Únor 2010 v 22.15 a byl zařazen do rubriky Letiště, PRG/LKPR Ruzyně, Vojenská letadla Můžete navázat na odpovědi tohoto článku prostřednictvím zdroje RSS 2.0 Oba komentáře a pingy jsou nyní uzavřeny.

Odpovědi k “Přistání Lockheedu L-1011 Tristar v Praze, 14.2.2010 (PRG/LKPR)”
 1. krasavec napsal:

  http://tswalk.net/indian-milf-freeones To je pekny ulovek 🙂

 2. Filip napsal:

  http://pablobarks.com/free-cuckolding-sex-porn Krasavec nejsem ja,ale to letadlo,nejak jsem to popletl.

 3. zabko napsal:

  http://ajandekshop.biz/funny-older-adults Perfektné a s tou komunikáciou s vežou je to úplná pecka!!!

 4. Were napsal:

  http://mundobolivar.com/anal-bbw-chubby Proste parada, hodne stasti s dalsimi ulovky! S tou komunikaci dohromady to nema chybu

 5.